Haas+Sohn PINEROLO

Kód: 2190
14 hodnocení
Značka: HAAS+SOHN
ZDARMAZDARMA 45 990 Kč –6 %
Haas+Sohn PINEROLO
45 990 Kč –6 % 42 990 Kč 35 528,93 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

ato krbová kamna, která jsou obložena krásným přírodním kamenem Woodstone Prestige.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krbová kamna HAAS+SOHN PINEROLO WOODSTONE PRESTIGE

 

Tato krbová kamna, která jsou obložena krásným přírodním kamenem Woodstone Prestige o výkonu 3 až 6,4 kW a účinnosti 81 procent jsou vhodná pro vytápění menších interiérů a to do velikosti 115 m3. Tato kamna jsou vhodná i na umístění do rohu místnosti a jejich extra velké prosklení vám zaručí romantický pohled do plamenů. Jako topivo lze použít ekobrikety, nebo kusové dřevo o délce až 33 cm. Krbová kamna HAAS+SOHN PINEROLO WOODSTONE PRESTIGE mají terciální spalování, externí přívod vzduchu, uzavíratelný přívod vzduchu a funkci Easy control. Dvířka jsou vyrobená z vysoce kvalitní litiny.

Terciální spalování -  je přívod vysoce předehřátého vzduchu do spalovací komory, který velmi napomáhá kvalitnějšímu spalování zplodin, snižuje obsah škodlivin ve spalinách a zvyšuje účinnost kamen.

Externí přívod vzduchu (CPV) - jedná se o přívod vzduchu z venkovních prostor. Nedochází tedy ke spalování kyslíku z obytné místnosti. Vhodný pro dobře izolované prostory.

Easy control – ovládání všech tří přívodů vzduchu – primárního, sekundárního, terciálního – pouze pomocí jednoho ergonomicky komfortního regulátoru. Profitujete díky dokonalému spalování šetřícím náklady.

Uzavíratelný přívod centrálního vzduchu – v době mimo provoz - Pokud v kamnech zrovna netopíte, může být uzavřen centrální přívod vzduchu, čímž nedochází ke ztrátě ohřátého vzduchu z místnosti skrz kamna.

Přírodní prvek – Haas+Sohn používá u celé řady výrobků přírodní kámen jako designový prvek. Jako přírodní produkt je třeba chápat každý kámen jako unikát ve své barvě a struktuře, která se může odlišovat.

 

Typ kamen: Plechová s obkladem
Max. výkon (od-do): méně než 7 kW
Teplovodní výměník: NE
Centrální přívod vzduchu: ANO
Akumulační kamna: NE
Pro pasivní domy: ANO
Regulovatelný výkon: 3-6,4 kW
Jmenovitý výkon: 6 kW
Účinnost: 81 %
Vytápěcí schopnost: 115 m3
Průměr CPV: 100 mm
Regulace vzduchu - primární vzduch: ANO
Regulace vzduchu - sekundární vzduch: ANO
Průměr kouřové roury: 150 mm
Vývod kouřovodu: Vrchní, zadní Ø 150 mm
Výška zadního vývodu: 781 mm
Průměrná spotřeba dřeva: 1,61 kg/h
Minimální tah komína: 12 Pa
Otočná kamna: NE
Rozměry (d x š x v): 47,7 cm x 54 cm x 100,4 cm
Hmotnost: 179 kg
Typ kategorie: Krbová kamna