HAAS+SOHN krbová kamna NORDBY - Speckstein antik

Kód: 2208
9 hodnocení
Značka: HAAS+SOHN
ZDARMAZDARMA 50 990 Kč –5 %
HAAS+SOHN krbová kamna NORDBY - Speckstein antik
50 990 Kč –5 % 47 990 Kč 39 661,16 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Pro všechny, kdo mají doma málo místa. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

HAAS+SOHN krbová kamna NORDBY - Speckstein antik

Krbová kamna Haas+Sohn NORDBY v černé barvě zdobí elegantní půlměsíc z přírodního kamene Speckstein. Kamna jsou vhodná do malých prostor, protože mají hloubku pouhých 37 cm a odstup od zdi stačí 5 cm. Moderní design s elegantními zaoblenými hranami zapadne do každého interiéru. 

  • jednoduchý styl
  • nenáročná obsluha a údržba
  • vysoké výkony a nízké emise
  • dlouhodobě prověřená kvalita

Kamna NORDBY se vyrábí v černé barvě s obkladem z přírodního pískovce. Kamna jsou vyrobena z kvalitního 2-5 mm ocelového plechu, lakována speciálním žáruvzdorným lakem, který odolává vysokým teplotám. 

Uchvátí vás svým luxusním provedením a speciálním velkoplošným sklem, které je schopno odolávat teplotám až 800 oC a které zaručuje nádherný zážitek z pohledu na plápolající oheň. Ke kamnům lze dokoupit praktický přídavný box na dřevo..

Efektivní spalování

Tato kamna jsou vysoce efektivní také díky možnosti terciárního spalování, kdy dochází k procesu zužitkování zbytkových hořlavých plynů, které by běžně odcházely se zplodinami komínem. Díky této funkci tak dochází ke zvýšení účinnosti spalování a tím i nižší spotřebě dřeva.

Komfortní ovládání vzduchu

Pro docílení efektivního spalování a tím pádem i ušetření nákladů na topení jsou tato kamna opatřena funkcí Easy control, která se stará o komfortní ovládání ze všech tří přívodů vzduchu. Díky páčce na straně kamen tak budete schopni jednoduše korigovat přívod vzduchu v různých fázích topení tak, aby docházelo k co nejefektivnějšímu spalování.

 

Typ kamen: dvouplášťová, konvekční

Rozměry V/Š/H: 1025 / 701 / 367 mm

Hmotnost: 174 kg

Průměr kouřovodu: 150 mm

Vývod kouřovodu: vrchní, zadní

Jmenovitý výkon: 6 kW

Rozsah výkonu: 2 - 6,4 kW

Účinnost: 80 %

Palivo: dřevo, uhelné brikety, dřevěné brikety

Délka polen: 35 cm

Vytápěcí schopnost: 113 m3

Materiál: ocelový plech