Kratki NBC 7 LP BS třístranná black

Kód: 2220
Akce Výprodej
24 hodnocení
Značka: Kratki
ZDARMAZDARMA 55 630 Kč –19 %
20210629131917 3bbdba59
55 630 Kč –19 % 44 990 Kč 37 181,82 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

 Třístranný moderní krb NBC upoutá pozornost svým moderním designem a estetickým provedením.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kratki NBC 7 - NBC/BSL/P/680/280

Malý přívod vzduchu NBC prosklený ze tří stran v sobě spojuje jedinečnou estetiku a výjimečné užitné vlastnosti. Kromě vizuální přitažlivosti zaručuje zařízení účinné vytápění prostoru a ekologické spalování dřeva. Díky použití moderních materiálů a inovativních technických řešení se vyznačuje velmi dobrými technickými parametry. Jednou z mnoha výhod je možnost připojení externího přívodu vzduchu. Eleganci krbových kamen umocňuje dekorativní sklo. Navíc má bezpečný mechanismus otevírání spalovací komory.

 

BEZPEČNOST NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI

Krb s trojitým prosklením zajišťuje bezpečnost, protože má systém bočního otevírání. Nemusíte otevírat všechna tři skla - můžete otevřít pouze jedno a snadno a pohodlně přidat dřevo.

Skla krbových kamen jsou vyrobena ze žáruvzdorné keramiky, která odolává teplotám až 660 °C. Sklo je certifikováno z hlediska kvality a bezpečnosti.

Tělo a přední část kamen jsou díky použití vysoce kvalitní oceli odolné vůči vysokým teplotám.

Rám dveří je vyroben z uzavřeného profilu, který je stabilní a odolný vůči namáhání při vysokých teplotách. Dokonalá těsnost vložky je zaručena díky masivním svarům v ušlechtilém plynovém štítu. Ocelové prvky jsou řezány laserovými řezačkami a poté ohýbány na CNC ohýbačkách.

 

EKOLOGICKÉ SPALOVÁNÍ

NBC jsou moderní krb na dřevo, která splňují předpisy o ekodesignu a normu BImSchV 2 pro maximální emise CO. NBC splňuje předpisy o ekodesignu a normu BImSchV 2 pro maximální emise CO.

 

MODERNÍ DESIGN

Třístranný moderní krb NBC upoutá pozornost svým moderním designem a estetickým provedením. Zaujme harmonickou vizí ohně, která dodává interiéru nezaměnitelný styl. Teplo obývák nejen zepředu, ale i do stran. Ideální pro obývací pokoj v moderním i tradičním stylu. Krb je vybaven ozdobným sklem, takže působí elegantně a moderně. Použití tohoto řešení opticky zvětšuje přední část vložky a zdůrazňuje pohled na oheň.

POHODLNÈ POUŽIVÁNI

 

Dvířka krbových kamen jsou opatřena madlem, které usnadňuje otevírání a zavírání pouze vybraných skel. Typický mechanismus krbu NBC jsme změnili zabudováním dvířek, která se otevírají do strany. To je odpověď pro tradicionalisty, kteří nemají rádi dveře otevírané směrem nahoru. To nezpůsobuje žádné potíže při používání, protože skla se otevírají nezávisle na sobě.

Zařízení je navíc vybaveno systémem pro čištění skla - díky tzv. vzduchové cloně je proud vzduchu rovnoměrně rozváděn, zametá sklo a snižuje na minimum usazování sazí na skle. Díky tomu si můžete zachovat atraktivní a čistý vzhled skla po dlouhou dobu.

Krb je vybaven speciálně profilovanou spodní deskou z materiálu TERMOTEC, díky níž je spalovací komora hlubší a pojme více dřeva a polena nelétají na sklo. Vyzdívka spalovací komory je na výběr ve dvou variantách - světlé nebo tmavé barvy. Rošt a nádoba na popel usnadňují udržování kamen v čistotě.

 

MAXIMÁLNÍ VYUŽITÍ ENERGIE

Částice paliva jsou spalovány díky deflektoru, který prodlužuje cestu spalin, a systému sekundárního odvětrávání. Tento proces také zvyšuje účinnost spalování a zaručuje lepší využití energie, čímž se minimalizují emise škodlivých látek do ovzduší.

Krb je vybaven trojitým systémem odvětrávání spalovací komory, díky němuž je spalování dřeva ve vložce ekologické a hlavně úsporné.

Primární přívod vzduchu do krbových kamen je zajištěn zvenčí pomocí 125mm přívodního potrubí. Přívod vzduchu je umístěn v podlaze krbových kamen. Nastavuje se pomocí vestavěné klapky nastavitelné jedním ovladačem umístěným pod dveřmi, který vylučuje chyby při nesprávném použití. Celý mechanismus pracuje velmi tiše a bezchybně.

 

Parametry
Rozsah výkonu 3-9 kW
Účinnost 83 %
Materiál ocel
Kouřovod 160 mm
Provozní tah 10-14 Pa
Váha 188 kg
Palivo dřevěné brikety/dřevo
Externí přívod vzduchu Ano
Rozměr (ŠxVxH) 752x1245x517 mm
Jmenovitý výkon (kW) 7
Délka polen 40 cm
Odvod spalin vrchní
Typ skla 3 skla
Záruka 24 měsíců
Emise CO (Při 13% O2) 0,10 %
Průměrná teplota spalin 199 °C
Jmenovitý výkon 7 kW
Sekundární spalování Ano
Popelník Ano
Deflektor (clona) Ano
Oplach skla Ano
Prosklení přední, pravé, levé
Horní otevírání Ano
Akumulační materiál šamot
Průměr externího přívodu vzduchu 125 mm mm
Způsob vytápění teplovzdušný
Účinnost (%) 83

v